Dowiedz się, jak działa abonament medyczny w JP Medica. Korzystaj z wygodnych konsultacji medycznych zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Jak działa abonament medyczny?

Abonament medyczny to inaczej ściśle określony pakiet usług, z których pacjent może korzystać przez pewien czas. Ten rodzaj opieki zdrowotnej funkcjonuje już od dawna i cieszy się ogromnym powodzeniem z uwagi na wygodę oraz dostęp do wielu specjalistów w jednym miejscu. JP Medica jest platformą konsultacji medycznych, która powstała z myślą o szybkim, a jednocześnie bardzo rzetelnym rozwiązywaniu problemów zdrowotnych.

Jak to działa? Bardzo prosto, zarejestruj się na stronie https://jpmedica.com, wybierz jeden z dostępnych pakietów i korzystaj zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebować. Wystarczy potem umówić konsultację telefonicznie lub online. Na kontakt ze specjalistą możesz liczyć nawet po kilku minutach.

Korzyści, jakie niesie abonament medyczny

Abonament w JP Medica to stały dostęp do najlepszych lekarzy biegłych w różnych dziedzinach medycyny. Najważniejsze zalety takiego rozwiązania to:

  • Krótki czas oczekiwania — tu nie musisz czekać miesiącami na to, by porozmawiać z lekarzem o swoim problemie. Szybka reakcja to szybkie rozpoczęcie leczenia i sprawny powrót do zdrowia. Wiele schorzeń wręcz wymaga jak najszybszej diagnozy i wdrożenia odpowiedniej farmakologii, rehabilitacji, diety czy innych działań zmierzających ku ozdrowieniu.
  • Brak kolejek — umawiając wizytę telefoniczną lub online, nie musisz ryzykować, siedząc z innymi chorymi w poczekalni. Lekarz skontaktuje się z Tobą w dogodnej porze, nie musisz wychodzić z domu.
  • Bez dojazdów — to ogromna oszczędność czasu, a także pieniędzy. Umów konsultację zdalną, która pochłonie minimum Twojego czasu. Nie musisz przebijać się przez zakorkowane miasto, kupować biletów, tankować auta, urywać się z pracy, ani szukać opiekunki do dziecka. Dzięki takiej wygodzie możesz rozmawiać z lekarzem w dowolnym miejscu na świecie, pod warunkiem, że będziesz mieć dostęp do telefonu i sieci lub internetu.
  • Niskie ceny — lekarz przyjmujący stacjonarnie, musi opłacić gabinet, środki czystości, personel itd. Dlatego wizyty online lub przez telefon kosztują znacznie mniej.
  • Wszystko w jednym miejscu — na platformie JP Medica masz stały dostęp do całej historii swojego leczenia, e-skierowań, e-recept, e-zwolnień, wyników badań.
  • Najlepsi specjaliści — JP Medica powstała w odpowiedzi na potrzeby pacjentów. To z myślą o nich do współpracy zapraszani są najlepsi lekarze.

Na czym polega abonament medyczny w JP Medica?

W ramach wybranego pakietu abonamentu medycznego możesz otrzymać pomoc w zakresie pediatrii, medycyny rodzinnej, interny, ginekologii, gastrologii, endokrynologii, alergologii, diabetologii, kardiologii, neurologii, dermatologii i zdrowia psychicznego. Jeśli zajdzie taka potrzeba w trakcie konsultacji dostaniesz skierowanie na badania, które zrealizujesz w najbliższej okolicy. Specjalista z JP Medica omówi z Tobą wyniki i ustali jak powinno przebiegać dalsze leczenie.

Ile kosztuje abonament medyczny?

W JP Medica możesz wybrać pakiet na 6 lub 12 miesięcy. Jednorazowy koszt to 350 zł na pół roku lub 672 zł na rok. Wystarczy jedna płatność, a przez kolejne miesiące będziesz korzystać z e-recept, e-skierowań, e-zwolnień, konsultacji medycznych u lekarzy pierwszego kontaktu i wykwalifikowanych specjalistów.

Nie czekaj, już teraz zadbaj o swoje zdrowie. Sprawdź, który abonament będzie dla Ciebie optymalny.

[Głosów: 0 Średnia: 0]
Poprzedni artykułJakie są najmodniejsze wzory damskich dresów Adidas?
Następny artykułJak wycieniować włosy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj