Kiedy możesz pomóc drugiemu człowiekowi i czerpać z tego ogromną radość to energia, którą w ten sposób pozyskujesz, jest tak duża, że możesz przenosić góry. Bohaterowie walki z koronawirusem działają nieco inaczej, niż ludzie dobrej woli, pomagający na co dzień i w normalnej rzeczywistości. To bohaterowie, którzy nie tylko poświęcają określonej idei swój czas, przekazują swoje umiejętności, czy też pieniądze. Bohaterowie COVID-19 narażają życia swoje i bliskich. Czy można zrobić coś bardziej szlachetnego?

Życie ludzkie to wartość, z którą nie można i nie powinno się polemizować! W obecnej, bardzo trudnej sytuacji światowej, życie nabiera szczególnej wartości. Codziennie z COVID-19, walczy wiele osób, jedni chorują, wiele umiera, a pozostali dbają o to, by życie mimo wszystko, mogło jakoś się toczyć.

Bohaterami w walce z COVID-19 nie są ludzie wyjątkowo urodzeni, nieprzyzwoicie bogaci lub niebywale wykształceni. Bohaterem, jest każdy z nas, kto codziennie wychodzi z domu, do pracy w szpitalu, aptece, sklepie, przy dostawach towaru lub wykonując inną profesję. Ważne, aby uświadomić sobie, że każda z osób, która na co dzień wykonuje normalnie swoje obowiązki, robi coś dobrego dla ogółu, często poświęcając swoje zdrowie oraz życie. To właśnie ku czci takich osób, ale i każdego z nas powstał ten film: https://www.youtube.com/watch?v=GKLRYOqihQk&list=PLrcZVTwQp0ld-8CtXozRZFcErPC6l4fIP&index=4&t=0s

Każdy powinien go obejrzeć i zdać sobie sprawę z tego, jak ważne jest teraz pozostanie w domu i zachowanie wszelkich zasad higieny.

Nie ma większego bohaterstwa w nas samych, jak przestrzeganie wszystkich obostrzeń i próśb kierowanych przez najwyższe władze państwa. Przede wszystkim pamiętajmy, że dostosowując się do ogólnie rozumianych zasad izolacji nie chronimy tylko siebie, ale innych. Możemy być zakażeni COVID-19 i przechodzić chorobę bezobjawowo. Tymczasem spotykając się z bliskimi, w łatwy sposób ich zarazimy i stworzymy kolejne, niebezpieczne ognisko zarażeń. Bądźmy bohaterami i zostańmy w domu – jeśli to możliwe lub szanujmy zdrowie tych, którzy specjalnie dla nas, narażają swoje życie!

[Głosów: 1 Średnia: 5]
Poprzedni artykułPracujesz zdalnie? Stwórz swój kącik biurowy! 3 triki na wizualną odmianę home office
Następny artykułMarki, które oferują świetne buty sportowe za niewielką cenę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj