Perły Księżniczki w Europie znane są stosunkowo krótko, ale w Chinach stanowią cenne wsparcie w dbałości o zdrowie, nie tylko intymne, kobiet. Zobacz, w czym mogą ci pomóc Perły Księżniczki i na czym polega ich stosowanie.

Perły Księżniczki – prosto z Chin, tylko dla kobiet

Perły Księżniczki to jeden z sekretów medycyny chińskiej adresowany do kobiet. Tylko one mogą za ich pomocą skorzystać z dobrodziejstwa naturalnych składników i kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. Perły Księżniczki leczą przede wszystkim zdrowie intymne kobiety, ale ich zastosowanie jest szersze – kobiety, które stosują je regularnie, zauważają poprawę zdrowia także w innych obszarach. Najczęściej wymienia się poprawę stanu pęcherza, przewodu pokarmowego i zatok. Zauważalna jest także poprawa stanu skóry i cery – wyraźnie blakną przebarwienia.

Perły Księżniczki – jak stosować

Stosowanie Pereł Księżniczki jest bardzo proste. Pojedyncza kuracja składa się z sześciu miniaturowych tamponów, czyli pereł. Każdą aplikuje się głęboko do pochwy na trzy dni, po czym usuwa za pomocą dołączonego do perełki sznureczka. Po dwudniowej przerwie aplikuje się kolejny tampon.

Ponieważ działanie Pereł Księżniczki łączy się z oczyszczaniem dróg rodnych, warto zadbać o dodatkowe zabezpieczenie bielizny np. za pomocą wkładki. W pierwszym okresie leczenia niezbędna może być podpaska.

Zaleca się by po przeprowadzonej kuracji raz w miesiącu aplikować jeden tampon jako kurację przypominającą.

Perły Księżniczki – na co pomagają

Perły Księżniczki stosuje się przede wszystkim w stanach zapalnych pochwy i dróg rodnych. Skutecznie wspierają walkę z infekcjami pochodzenia bakteryjnego, wirusowego i grzybiczego. Są pomocne w leczeniu torbieli, mięśniaków i nadżerek. Można stosować je także w profilaktyce chorób intymnych.

Perły Księżniczki regulują cykle miesiączkowe i owulację, co doceniają szczególnie kobiety mające problemy z zajściem w ciążę. Spowalniają procesy starzenia, co przekłada się przede wszystkim na mniejszą liczbę zmarszczek i ich wyraźne spłycenie.

Perły Księżniczki pomagają także w regularnym oczyszczaniu pochwy. W tym celu poleca się je kobietom, u których ryzyko wystąpienia infekcji intymnych wzrasta – chętnie i często kąpią się w basenie, korzystają z sauny bądź jacuzzi, mają wielu partnerów seksualnych, cierpią na nawracające stany zapalne. Regularne stosowanie Pereł Księżniczki pozwoli uporać się z tymi problemami.

[Głosów: 0 Średnia: 0]
Poprzedni artykułCzy to prawda, że mam za mało pokarmu?
Następny artykułNajbardziej kobiecy portal społecznościowy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj