Nadając przesyłkę lub czekając na nią, liczyć się trzeba z czasem potrzebnym na doręczenie. Czy jest możliwe, że paczka kurierska dotrze do adresata jeszcze tego samego dnia, w którym została nadana? Owszem, dzięki usłudze Same Day Delivery.

W większości przypadków jesteśmy gotowi czekać na dostawę przesyłki pod wskazany adres przed nawet kilka dni. Zdarzają się jednak sytuacje wyjątkowe, kiedy wymagana jest dostawa tego samego dnia, w którym paczka została nadana. Wówczas w grę wchodzi skorzystanie z ekspresowej przesyłki kurierskiej, czyli usługi Same Day – https://www.globkurier.pl/cennik/sameday.

Przesyłka kurierska tego samego dnia – charakterystyka

Przesyłki ekspresowe tego samego dnia to usługa dopasowana do potrzeb klientów w sytuacjach wyjątkowych, kiedy wymagana jest szybka dostawa towaru pod wskazany adres; może chodzić zarówno o paczkę, jak i ważne dokumenty. Jest to idealna propozycja dla osób posiadających e-commerce lub dla firm produkcyjnych, w jakich wymagana jest ciągłość pracy. Klienci indywidualni oczywiście również mogą skorzystać z tej opcji. Usługę tę zrealizować można w obrębie jednego województwa lub regionu.

Przesyłka kurierska tego samego dnia to ważne korzyści:

  • oszczędność czasu;
  • niższe koszty;
  • wygoda.

Jak nadać paczkę z dostawą tego samego dnia?

Dzięki GlobKurier.pl można nadać przesyłki kurierskie tego samego dnia wygodnie i w możliwie najkrótszym czasie. Wystarczy wybrać miasto, w jakim znajduje się nasza siedziba, a następnie skorzystać z szybkiej porównywarki cen. Umożliwia ona sprawdzenie, który kurier oferuje usługę Same Day Delivery i ma najkorzystniejsze ceny; do wyboru jest ponad pięćdziesięciu dostawców. Na koniec trzeba tylko zapakować paczkę i czekać, aż kurier odbierze ją od nas. Dotrze ona do adresata w ciągu kilku godzin.

Cennik – przesyłki ekspresowe tego samego dnia

Poszczególni przewoźnicy oferują zróżnicowane cenniki przesyłek ekspresowych tego samego dnia. Opcje mogą być też różne w zależności od tego, czy adresowane są dla firm, czy klientów indywidualnych. Aby wybrać najkorzystniejszą ofertę, wystarczy skorzystać z porównywarki cenowej GlobKuriera – umożliwia ona szybki oraz łatwy wybór optymalnej opcji. Dzięki GlobKurier.pl możemy też łatwo dokonać wyceny przesyłki. A potem trzeba ją tylko zapakować i wysłać.

[Głosów: 1 Średnia: 5]
Poprzedni artykułCzego wymagać od opiekunki osoby starszej?
Następny artykułWywoływanie zdjęć on-line – szybki sposób na utrwalenie wspomnień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj