Wywołuj swoje zdjęcia całkowicie online, bez wychodzenia z domu lub z dowolnego miejsca, w którym aktualnie przebywasz. Przekonaj się, że fotografie drukowane mają niesamowitą wartość emocjonalną, która znacznie przewyższa praktykę przechowywania zdjęć w przestrzeni cyfrowej. Sprawdź, jak wywołać zdjęcia zaledwie kilkoma kliknięciami i odkryj nowy wymiar swoich wspomnień.

Wywoływanie zdjęć – przekształć cyfrowe obrazy w pamiątki 

Fotografowanie ważnych momentów w życiu to najlepszy sposób na zachowanie wspomnień. Do tego celu używamy aparatów fotograficznych i smartfonów, a zdjęcia często przechowujemy na nośnikach cyfrowych, gdzie niejednokrotnie tracą swoją wartość sentymentalną i stają się jedynie plikami wśród wielu innych. Zdjęcia drukowane w formie papierowej nadają wspomnieniom zupełnie inny wymiar emocjonalny, co sprawia, że stają się fizycznymi pamiątkami, które możemy dotknąć, przeglądać i tworzyć niesamowite kolekcje i galerie zdjęć np. w albumach fotograficznych lub na ścianach.  

Zadbaj o wspomnienia swoje i najbliższych oraz ciesz się ich wyjątkowością przechowując zdjęcia w formie drukowanej. Zdjęcia drukowane są trwałe i mają swój niepowtarzalny urok, który wydobywa ich prawdziwą esencję. Dzięki wydrukom fotograficznym, wszystkie detale, intensywność, głębia koloru i trójwymiarowość zdjęć mogą być wyraźniejsze i lepiej zdefiniowane, co sprawia, że obraz staje się bardziej realistyczny i dostarczać silniejszych bodźców emocjonalnych niż ten oglądany na ekranie cyfrowym.  

Wywoływanie zdjęć on-line to szybki i prosty sposób na utrwalenie najpiękniejszych chwil, który warto praktykować na bieżąco, aby zatrzymać wspomnienia na dłużej i nadać im trwałości oraz wyjątkowego, materialnego charakteru.  

Wywoływanie zdjęć online – jak to zrobić? 

Wywoływanie zdjęć za pośrednictwem sklepu internetowego Empik Foto to łatwy, szybki i wygodny proces, który zrealizujesz dosłownie w kilka minut poprzez kilka prostych kroków.  

Wybierz zdjęcia, z których chciałbyś uzyskać odbitki. Następnie dostosuj format, rodzaj papieru i wykończenia fotografii. Do wyboru masz wiele różnych rozmiarów, w tym także niestandardowe opcje takie, jak format kwadratowy, panoramiczny, XXL, zdjęcia typu fotobudka, czy retro. Oferujemy także dwa typy papieru fotograficznego: standardowy o gramaturze 210 g/m2 oraz premium o gramaturze 235 g/m2. Wykończenie może być wykonane w macie lub w połysku. Przemyśl, jaki efekt chciałbyś uzyskać i jakie ma być przeznaczenie Twoich zdjęć.  

W kolejnym kroku prześlij zdjęcia z komputera lub urządzenia mobilnego i skorzystaj z dodatkowych opcji personalizacji, jeśli takie są dostępne. Nie zapomnij też wybrać potrzebnej ilości odbitek dla poszczególnych obrazów. To już prawie wszystko!  

Teraz wystarczy, że potwierdzisz proces i przejdziesz do etapu składania zamówienia. Zaloguj się na konto Empikfoto.pl lub zarejestruj swoje dane, jeśli jesteś nowym klientem. Następnie wybierz preferowaną metodę płatności i dostawy. Swoje zamówienie możesz odebrać osobiście w jednym z 21000 punktów odbioru zlokalizowanych w całej Polsce lub skorzystać z dostawy kurierem. Składając zamówienie za min. 89 zł Twoje zamówienie dostarczymy pod wskazany adres za darmo! Realizacja usługi wydruku zdjęć zwyczajowo trwa tylko 24 godziny. Czas oczekiwania na dostawę wynosi od 1 do 2 dni roboczych. Teraz możesz już odebrać swoje zdjęcia, cieszyć się wspomnieniami oraz dzielić nimi z rodziną i przyjaciółmi. 

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

[Głosów: 1 Średnia: 5]
Poprzedni artykułPrzesyła kurierska tego samego dnia – czy to możliwe?
Następny artykułKoncentracja wyjątkowych składników aktywnych w codziennej pielęgnacji z serum od mesoestetic®

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj