Podczas mycia okien narzekasz na zacieki i smugi? Ich powstanie jest trudne do uniknięcia, korzystając z tradycyjnych metod do mycia okien. Istnieje sprytny sposób, aby tego uniknąć. Dowiedz się, jak za pomocą myjki do okien Leifheit zlikwidujesz problem zacieków.

W jaki sposób działa myjka do okien Leifheit?

Wokół mycia okien narosło wiele mitów. Jeden z nich mówi o tym, aby nie robić tego w upalny dzień, gdyż wtedy mogą się pojawić smugi. Wynika to z tego, że woda znacznie szybciej paruje. Warto jednak wiedzieć, że niedokładnie ściągnięta wilgoć, zawsze będzie przyczyniać się do pojawienia się zacieków i smug. Dlatego warto skorzystać z myjki do okien Leifheit. Jest ona wyposażona w:

  • gumową ściągaczkę, za pomocą której usuniesz nadmiar wilgoci,
  • nakładkę z mikrofibry pozwalająca na skuteczne i efektywne wyczyszczenie powierzchni szklanych,
  • wygodną rączkę, którą możesz połączyć z drążkiem Leifheit, przez co zwiększysz zasięg przedmiotu.

Myjka do okien Leifheit pozwoli Ci z łatwością umyć okna, szklane drzwi, a dzięki odpowiedniemu kształtowi i niewielkiemu rozmiarowi poradzisz sobie nawet z przeszkleniami odgrodzonymi kratą. Jej wykorzystanie jest niezwykle wygodne, a po skończonej pracy wystarczy odpiąć nakładkę i wyprać ją w pralce, w temperaturze 40°C. Więcej na temat myjki do okien Leifheit dowiesz się na stronie https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/myjki-i-sciagaczki/4803/myjka-do-szyb-window-frame-cleaner-compact/51127.

Jakie powierzchnie można umyć za pomocą myjki do okien Leifheit?

Najlepsze akcesoria do sprzątania, to takie, które charakteryzują się praktycznym zastosowaniem. Myjka do okien Leifheit doskonale się sprawdzi w czyszczeniu przeszkleń, ale za jej pomocą wyczyścisz także ramy. Dzięki temu wystarczy jeden produkt, aby skutecznie umyć stolarkę okienną. Myjka charakteryzuje się także wysoką trwałością, a każdy, kto się na nią zdecyduje, otrzyma 3-letnią gwarancję na jej konstrukcję. Wymienna nakładka z mikrofibry bardzo łatwo się odpina, a dzięki możliwości jej prania, posłuży ona na dłużej.

[Głosów: 0 Średnia: 0]
Poprzedni artykułAnaliza umów deweloperskich – Warszawa ma kancelarię ds. nieruchomości
Następny artykułKoronki na metry – czy mogą służyć jako ozdoba?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj