Potrzebujesz zastrzyku finansowego? Bank twierdzi, że nie masz odpowiedniej zdolności kredytowej? Uważasz, że jesteś na przegranej pozycji?

Nic bardziej mylnego. Możesz skorzystać z pomocy firm pozabankowych, które proponują pożyczki. Jeśli nie chcesz, aby pieniądze trafiły na twoje konto, możesz odebrać je w… placówce pocztowej.

Formalności bez wychodzenia z domu

Spontaniczny wyjazd w weekend? Awaria samochodu? Niespodzianka dla najbliższej osoby? A może super okazja? Niespodziewane wydatki mogą „trafić” się niemal w każdym momencie. W takich właśnie sytuacjach sięgamy po dodatkowy zastrzyk finansowy. Większość instytucji pozabankowych daje nam możliwość załatwienia wszelkich niezbędnych formalności przez internet. Wniosek jest błyskawicznie analizowany, a pieniądze wysyłane przelewem bankowym zaraz po przyznaniu decyzji o pożyczce. Osoby, które dzielą konto ze współmałżonkiem i nie chcą, aby dowiedział się o tym, że pożyczają pieniądze, mogą skorzystać z innej możliwości. Jakiej? Środki finansowe mogą odebrać w… placówce pocztowej. W ten sposób placówki pozabankowe starają się być bardziej przystępne i przyjazne – mogą bowiem dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Z takiej możliwości korzystają bowiem osoby starsze, które nie mają konta w banku, osoby posiadające wyłącznie konto firmowe, na które nie mogą być przekazywane środki pochodzące z chwilówek, albo osoby borykające z problemami finansowymi. Tak, tak – pożyczki dla zadłużonych z odbiorem na poczcie to dobre rozwiązanie dla tych, którzy na przykład mają komornika na karku. Czy takie osoby mają w ogóle szanse na otrzymanie gotówki? Oczywiście! Niemal wszystkie instytucje mają w swojej ofercie pożyczki dla zadłużonych.

Pieniądze nie od razu

Pamiętajmy jednak, że w przypadku przelewu na konto, pieniądze trafią do nas błyskawicznie. W przypadku pożyczek odbieranych na poczcie cały proces będzie nieco dłuższy – musimy bowiem poczekać na kuriera, który dostarczy nam umowę, a w dalszej kolejności zgłosić się na pocztę. W efekcie zamiast kilkunastu minut, cały proces trwa koło jednego, dwóch dni. Więcej na temat pożyczek odbieranych na poczcie dowiemy się ze strony https://pozyczkuj.pl/pozyczka-z-odbiorem-na-poczcie/

[Głosów: 0 Średnia: 0]
Poprzedni artykuł5 czynników, które wpływają na odporność
Następny artykułSylwestrowe manicure – na co postawić w tym roku?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj