Doskwiera Ci ciągły brak czasu? Przez natłok obowiązków w domu i pracy nie masz czasu na regularne treningi? Nie martw się, istnieje nowoczesna metoda, dzięki której nie musisz rezygnować z aktywności fizycznej – trening EMS!

Co to jest EMS?

Jest to skrót od Electrical Muscle Stimulation, który oznacza elektrostymulację mięśni podczas wysiłku fizycznego. Jak się odbywa i jakie daje efekty? Wbrew niektórym podejrzeniom, nie jest to bolesne rażenie prądem. Stymulacja mięśni polega na tym, że ćwiczący zostaje podłączony do urządzenia, które generuje impulsy elektryczne. Poprzez specjalne kabelki oraz kamizelką i opaski, impulsy docierają do mięśni podczas aktywności fizycznej.

Co to daje EMS?

Przede wszystkim, następuje zintensyfikowanie pracy, która zachodzi w całym naszym ciele. Podczas zaledwie 20 minut EMS fitness, poruszonych zostaje aż 450 różnych mięśni! Elektrostymulacja działa na tyle, że dociera nawet do mięśni głębokich, które często nie zostają nawet wprawione w ruch podczas tradycyjnego treningu.
Najczęstszym pragnieniem klientów przychodzących na trening EMS jest pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Na szczęście, miha bodytec to także profesjonalny elektrostymulator mięśni brzucha, dzięki któremu w końcu można spełnić swoje marzenia i czuć się w swoim ciele komfortowo.

Nieważne, czy to EMS fitness, czy trening siłowy – każda forma treningu połączona z elektrostymulacją mięśni to nie tylko gwarancja świetnych efektów, ale także ogromna oszczędność czasu. Wystarczy raz w tygodniu przyjść do studia BodyTec20 i spędzić 20 minut z trenerem personalnym i ćwiczeniami EMS. Nie trzeba się do tego specjalnie przygotowywać, ponieważ dla naszych klientów zapewniany strój, ręcznik i butelkę wody na miejscu. To, co trzeba zrobić, to zarezerwować 20 minut dla swojej kondycji, sylwetki i zdrowia! Efekty elektrostymulacji mięśni z pewnością zachęcą każdego, aby znaleźć parę chwil i spróbować treningu.

Skuteczność treningów EMS – dlaczego warto spróbować?

Elektrostymulacja mięśni prądem to stosunkowo nowe zjawisko w Polsce. Nie oznacza to jednak, że jest nikomu nieznane – wprost przeciwnie! Profesjonalni sportowcy, fizjoterapeuci i rehabilitanci od lat stosują stymulację mięśni prądem. Niewątpliwe zalety treningu EMS, takie jak szybkie efekty, krótki czas i stosunkowo proste układy ćwiczeń zapewniają rzesze fanów.
Nie odpowiada Ci trening siłowy? Nie ma żadnego problemu – EMS fitness to nowoczesny trening, w takcie którego możesz wykonywać swoje ulubione ćwiczenia, a ich efekty będą dużo szybsze i bardziej widoczne niż dotychczas.

EMS fitness to jedna z form treningu EMS przeznaczona dla osób, które najbardziej lubią ćwiczenia cardio – dużo ruchu, podskoków, układów i pracy z mniejszym ciężarem. Podczas jednego treningu EMS fitness można spalić nawet 1200 kalorii, a to wszystko dzięki zintensyfikowanej pracy mięśni w naszym ciele. Efekty elektrostymulacji, która trwa zaledwie 20 minut są porównywalne z efektami trzech godzin tradycyjnego treningu.EMS fitness to także pewność, że trening jest całkowicie bezpieczny. Mimo krótkiego czasu trwania, jest on intensywny i bardzo dobrze przemyślany. Nad wykonywaniem wszystkich ćwiczeń poprawnie czuwa trener personalny, który jednocześnie motywuje do działania.

EMS fitness ma także jedną ważną zaletę – jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nieważne zatem, czy jesteś profesjonalnym sportowcem i codziennie ćwiczysz, czy zupełnie odwrotnie – jedyna aktywność jaką wykonujesz to kurs z pracy do domu. Elektrostymulacja będzie zarówno urozmaiceniem w codziennych treningach, jaki i dobrym wyborem dla tych, którzy nie chcą poświęcać dużo czasu na aktywność fizyczną.

EMS – sposób na poprawę sylwetki dzięki elektrostymulacji

Fitness to bardzo popularny rodzaj ćwiczeń, szczególnie wśród kobiet. Są to przyjemne sekwencje ćwiczeń, które najczęściej wykonuje się na sali w takt muzyki. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że nie każdy lubi ćwiczenia w grupie. U niektórych ludzi budzi to dyskomfort, nie mogą się skupić, albo nie nadążają za odgórnie ustalonym tempem. Podczas EMS fitness te problemy nie istnieją! Elektrostymulacja mięśni to ćwiczenia, które zawsze dobywają się pod okiem doświadczonego trenera personalnego, który kieruje całą swoją uwagę na to, aby pomóc osobie ćwiczącej, korygować jej ewentualne błędy i odpowiednio motywować. Trener ustala także natężenie ćwiczeń EMS i impulsów elektrycznych, które wprawiają mięśnie w ruch.

Z EMS fitness każda osoba może wykonywać ulubione ćwiczenia typu fitness, a dzięki dodatkowej stymulacji mięśni prądem, przyniosą one zdecydowanie lepsze i szybsze efekty. Elektrostymulacja mięśni EMS to pewna droga do osiągnięcia swojego wymarzonego wyglądu, ale też zdrowia i lepszej sprawności. EMS fitness to nie tylko delikatny rodzaj treningu – 20 minut może sprawić, że spalimy nawet 1200 kalorii! Warto odwiedzić BodyTec20, aby móc przekonać się o tym na własnej skórze!

[Głosów: 0 Średnia: 0]
Poprzedni artykułSylwestrowe manicure – na co postawić w tym roku?
Następny artykułLipotransfer, czyli liposukcja z przeszczepem tkanki tłuszczowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj