Ślub to niewątpliwie wielkie wydarzenie w życiu nowożeńców. Od tej pory są oni związani nie tylko uczuciem, ale także przysięgą złożoną w obecności księdza lub urzędnika a także świadków i gości. Będąc zaproszonym na tę uroczystość należy pamiętać nie tylko o złożeniu szczerych serdecznych życzeń, ale także o upominku, który będzie dla pary pamiątką naszej obecności.

Prezent praktyczny przede wszystkim.

Wybierając prezent na ślub możemy kupić coś, czego w domu nigdy zbyt wiele. Często ślub wiąże się z rozpoczęciem wspólnego mieszkania. Wówczas na pewno przydadzą się różnego rodzaju tekstylia. Pewniakiem w tej kwestii może być komplet pościeli lub ręczników. Są to rzeczy, o których łatwo zapomnieć na etapie planowania przeprowadzki, a okazują się niezbędne. Świeżo upieczone małżeństwo na pewno doceni taki upominek. Istnieje jednak ryzyko, że dokonując zakupu nie trafimy w gust osób obdarowywanych lub wybierzemy niepotrzebny im rozmiar pościeli.

Coś do kuchni

Jeżeli uważamy, że prezent na ślub ma być praktyczny, możemy pomyśleć o czymś, co przyda się w każdej kuchni. Jeżeli dysponujemy mniejszym budżetem, możemy zakupić przykładowo komplet sztućców. Będą one służyć przez długie lata, a nie jest to zbyt duży koszt. Chcąc wydać więcej, możemy pomyśleć o wysokiej jakości serwisie obiadowym lub kawowym z renomowanej fabryki porcelany. Nowoczesnym upominkiem z wyższej półki może być także robot kuchenny. Takie urządzenie ułatwi życie przyszłym małżonkom i wprowadzi duże urozmaicenie do ich kuchni.

Coś dla oka

Nie każdy lubi praktyczne prezenty. Dla niektórych prezent na ślub ma być przede wszystkim ładny i ma stanowić pamiątkę tego ważnego wydarzenia. Dlatego warto rozważyć zakup czegoś, co będzie stanowiło element wystroju wspólnego gniazdka lub po prostu będzie cieszyć oko. Może to być dzieło sztuki jak obraz czy rzeźba lub modne ostatnio rękodzieło. W tym przypadku dużą popularnością cieszą się skrzyneczki na wino. Taki gadżet z oryginalną zawartością, jak na przykład wino z rocznika, w którym para wzięła ślub na pewno zostanie pozytywnie odebrany bardzo pozytywnie. Ciekawe prezenty z okazji ślubu znajdziesz na stronie: https://grawercom.pl/z-okazji/prezent-na-slub

Bezpieczna alternatywa

Zdarza się, że otrzymujemy zaproszenie na ślub do pary, którą znamy dość słabo lub po prostu brak nam pomysłu na upominek dla nowożeńców. Każdy pomysł może nam się wydać zbyt banalny i oklepany. Wówczas jako alternatywę możemy wręczyć kopertę z pieniędzmi, które para wyda na coś, czego będzie potrzebowała lub przeznaczy na oszczędności. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że zawsze zmieścimy się w zaplanowanym na ten cel budżecie.

[Głosów: 1 Średnia: 5]
Poprzedni artykułWózki wielofunkcyjne – wszystko co powinnaś o nich wiedzieć
Następny artykułCzy warto uczyć dziecko języków obcych?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj