Clatuu to najnowocześniejsza technologia zamrażania tłuszczu – całkowicie bezinwazyjna procedura, która wykorzystuje metodę chłodzenia Surround 360 ° Cooling. Pomaga pozbyć się niechcianego tłuszczu w dowolnej części ciała lub pożądanej części poprzez kriolipolizę. Innymi słowy, komórki tłuszczowe są dosłownie zamrażane, dopóki nie zostaną zniszczone. Dostępne są dwa rodzaje aplikatorów, które mają dwa różne kształty; typ płaski i typ wklęsły. Typ płaski stosowany do małych obszarów, takich jak podbródek, podczas gdy typ wklęsły znajduje zastosowanie w odchudzaniu większych obszarów ciała, takich jak brzuch, plecy i boki.

Jak działa kriolipoliza Clatuu Alpha?

Procedura Clatuu zamraża komórki tłuszczowe, które ulegają zniszczeniu i są następnie eliminowane poprzez naturalny metabolizm. Ta zaawansowana technologia chłodzenia nazywa się kriolipolizą i zamraża tłuszcze w temperaturze -9 ° C. Uszkodzone komórki tłuszczowe są ostatecznie usuwane przez układ limfatyczny oraz wątrobę. Końcowym rezultatem jest to, że złogi tłuszczu znacznie się skurczą, ale skóra i otaczająca tkanka nie zostaną naruszone. Podczas jednego zabiegu możliwe jest zniszczenie 20% komórek tłuszczowych skumulowanych na danym obszarze ciała.

Różnicę można zauważyć około 4-6 tygodni po pierwszym zabiegu. Efekt będzie się stale poprawiał przez następne 3 miesiące. Aby zmaksymalizować efekty odchudzające, należy przestrzegać zdrowego stylu życia, rozsądnej diety i regularnej aktywności fizycznej.

Jak przebiega zabieg kriolipolizy Clatuu?

Zabiegi Clatuu Alpha nie wymagają znieczulenia. Zwykle doświadcza się minimalnego dyskomfortu. A zaraz po zabiegu można natychmiast powrócić do codziennej aktywności. Clatuu działa poprzez delikatne wciąganie obszarów tłuszczowych do opatentowanych aplikatorów 360 °, gdzie silne ssanie utrzymuje warstwę tłuszczu, podczas gdy obszar zabiegowy jest narażony na działanie energii chłodzącej. Ściśle kontrolowana energia chłodząca jest dostarczana bezpośrednio do docelowych złogów tłuszczu bez naruszania ciągłości skóry i innych tkanek ciała. Wybrany obszar zostanie schłodzony do niskiej temperatury, gdzie aktywowane są naturalne procesy „apoptozy”, czyli kontrolowanej śmierci komórek tłuszczowych. Wbudowane czujniki bezpieczeństwa utrzymują stałą temperaturę. Zapobiega to niepożądanym skutkom ubocznym i uszkodzeniu komórek skóry.

Ponieważ aparatura do kriolipolizy Clatuu pozwala na natychmiastowe schłodzenie głowicy, jeszcze przed przyłożeniem jej do ciała – pozwala to na skrócenie czasu zabiegu. Także możliwość wykorzystania dużych głowic oraz obustronnego chłodzenia ciała przyczynia się do skrócenia czasu trwania procedury. Możliwe jest wykonanie sześciokrotnego przyłożenia głowic podczas jednego, trwającego dwie i pół godziny zabiegu – taką efektywnością wyróżnia się jedynie kriolipoliza Clatuu. Dzięki temu zabieg umożliwia utratę kilku cm w obwodach ciała. Niekiedy wystarczy wykonanie jednego zabiegu, choć konieczne może być powtórzenie procedury po czterech tygodniach. Clatuu Alpha to niewątpliwie najbardziej innowacyjna kriolipoliza Kraków to jedyne miasto w Małopolsce gdzie można taki zabieg wykonać – w klinice medycyny estetycznej Neonia.

Dlaczego Clatuu to najskuteczniejsza kriolipoliza?

Clatuu to nieinwazyjny zabieg zamrażania tłuszczu, który nie wymaga operacji czy rekonwalescencji. Zabiegi zapewniają naturalne modelowanie i konturowanie sylwetki. Dzięki pierwszym na świecie opatentowanym aplikatorom chłodzącym 360°, Clatuu zapewnia szybszą i skuteczniejszą redukcję tkanki tłuszczowej. Dzięki wydajnemu chłodzeniu do –9 °C i ssania 50 KPa, jego system Dual Handpiece jest bardziej wydajny i skuteczny niż urządzenia Single Handpiece, które mogą odchudzać tylko jedną stronę ciała podczas pojedynczego zabiegu. Wbudowane czujniki bezpieczeństwa utrzymują stałą temperaturę, aby zapobiec niepożądanym skutkom ubocznym.

Osoby z problematycznymi obszarami upartego tłuszczu, który nie znika nawet przy regularnej diecie i ćwiczeniach, a także osoby z umiarkowaną nadwagą są odpowiednimi kandydatami do kriolipolizy. Zwykle problematycznymi obszarami są złogi tłuszczu na brzuchu, ramionach, wewnętrznych partiach ud, wybrzuszenia na plecach czy tłuszcz nad kolanami.

Należy pamiętać, że kriolipoliza Clatuu nie jest zabiegiem odchudzającym, który zastępuje korzyści płynące z odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych, a także nie leczy otyłości. Pacjenci, którzy byli poddani kriolipolizie CLATUU, powinni po wykonaniu serii zabiegów pamiętać o kontynuowaniu ćwiczeń i zdrowej diety, aby w pełni wykorzystać korzyści z leczenia. Procedura działa poprzez zabijanie komórek tłuszczowych w docelowym obszarze bez uszkadzania otaczających komórek, zmiany kształtu ciała i ogólnej utraty tłuszczu. Uszkodzenie komórek tłuszczowych ma charakter trwały, gdyż liczba komórek tłuszczowych u dorosłej osoby jest wartością stałą – nie powstaną nowe komórki tłuszczowe. Aby jednak zapobiec przybieraniu na wadze na obszarach ciała nie poddanych zabiegowi, wskazane jest prowadzenie zdrowego stylu życia.

[Głosów: 0 Średnia: 0]
Poprzedni artykuł4 sprawdzone pomysły na urozmaicenie swojej diety
Następny artykułTorebka kuferek – idealne dopełnienie Twojej wiosennej stylizacji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj