Przedłużanie włosów metodą mini bondów (mini bondes) pozwala w ciągu zaledwie kilku godzin wyczarować na głowie wymarzoną fryzurę. Jakie są jej najważniejsze zalety, na czym polega zabieg i jak pielęgnować doczepy mini bondes? Podpowiadamy. Przedłużanie włosów to najlepszy sposób, aby nadać fryzurze długości i objętości. Wykonany przez doświadczonego stylistę pozwala spektakularnie odmienić wygląd w ciągu zaledwie kilku godzin. Jedną z najnowocześniejszych metod, która cieszy się obecnie rosnącą popularnością, są mini bondy.

Na czym polega przedłużanie włosów metodą mini bondes?

Metoda mini bondes to trwała metoda przedłużania włosów, która wymaga ręki doświadczonego fryzjera. Podczas zabiegu wykorzystuje on doczepy zakończone niewielką keratynową końcówką. Przy pomocy zgrzewarki rozmiękcza keratynę, a następnie łączy dopinki z cienkimi pasmami naturalnych włosów. Łączenia powstałe przy przedłużaniu włosów metodą mini bondes są mniejsze niż w przypadku tradycyjnej metody keratynowej. Zabieg zapewnia więc maksymalnie dyskretny efekt.

4 najważniejsze zalety metody mini bondes

Oto 4 najważniejsze zalety metody mini bondes:

1. Sprawdzona metoda

Metoda mini bondes to młodsza i unowocześniona siostra doskonale znanej i cenionej przez Polki metody keratynowej. Zaufanie, jakim obdarzyły tradycyjną keratynę, przełożyło się na rosnącą popularność mini bondów.

2. Naturalny efekt

Dzięki trwałym, lecz bardzo małym łączeniom efekt przedłużania włosów metodą mini bondes jest bardzo naturalny a same miejsca łączeń — niedostrzegalne. Jeśli wybierzesz metodą mini bondów, możesz być pewna, że nikt nie zorientuje się, że Twoja fryzura jest efektem przedłużania.

3. Możliwość stworzenia wymarzonej fryzury, bez kompromisów

Przedłużanie włosów na keratynę cieszy się obecnie ogromną popularnością. Z tego powodu w stacjonarnych i internetowych sklepach znajdziesz szeroki wybór dopinek z keratynową końcówką. Ekstremalnie długie, a może krótsze i wygodne? W platynie, słomkowym blondzie czy głębokiej czekoladzie? Wybierając metodę mini bondes, stworzysz na głowie wymarzoną fryzurę — bez ustępstw i kompromisów.

4. Piękny efekt nawet przez kilkanaście miesięcy

Jeśli wybierzesz dobrej jakości naturalne dopinki, możesz cieszyć się efektem nawet przez kilkanaście miesięcy. Oczywiście pod warunkiem, że zadbasz o właściwą pielęgnację doczepianych włosów. O czym warto pamiętać, pielęgnując doczepy?

Jak pielęgnować włosy przedłużone metodą mini bondów?

Aby przedłużane metodą mini bondes włosy były miękkie, gładkie i lśniące, niezbędna jest ich właściwa pielęgnacja.

1. Do mycia i odżywiania doczepów używaj kosmetyków do włosów przedłużanych lub drogeryjnych nawilżających linii bez parabenów i SLS-ów.

  1. Aplikując odżywkę i maskę, omijaj miejsca łączeń.
  2. Myj włosy letnią wodą, kierując strumień od nasady głowy w dół. Po umyciu zawiń włosy w miękki, bawełniany ręcznik, który skutecznie wchłonie nadmiar wody.
  3. Do czesania włosów przedłużanych używaj wyłącznie otrzymanej od fryzjera szczotki.
  4. Jeśli będziesz używać prostownicy, suszarki lub lokówki, nie przekraczaj zalecanej przez producenta doczepów temperatury.
  5. Przed zaśnięciem związuj włosy w warkocz. Dzięki temu nie splączą się i nie skołtunią.

Źródło: https://besthair.pl/pol_m_WLOSY-Seria-MAGIC_Mini-Bondes-Flat-238.html

[Głosów: 0 Średnia: 0]
Poprzedni artykułFakty i mity na temat odporności małego dziecka
Następny artykuł5 powodów, dla których powinnaś zakochać się… w sobie! wg Katariny Jop

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj