W Polsce zachorowalność na nowotwory złośliwe nie jest bardzo wysoka na tle innych europejskich krajów. Z rakiem walczą średnio 254 osoby na 100 tysięcy mieszkańców. Jednak druga strona medalu wygląda tak, że wsparcie onkologiczne w kraju nad Wisłą nie jest satysfakcjonujące. Nadmierna administracja i niewystarczająca uwaga poświęcana pacjentom negatywnie wpływają na zdrowie i samopoczucie osób borykających się z chorobą nowotworową. Dlatego powstał portal onkologiczny zwrotnikraka.pl, który stanowi rzetelną bazę informacji na temat zmian nowotworowych. Zwiększa świadomość, wspiera i motywuje do walki oraz szerzy zweryfikowaną i solidną wiedzę w oparciu o współpracę z lekarzami i specjalistami od chorób nowotworowych. O czym dokładnie przeczytasz w serwisie?

Portal onkologiczny zwrotnikraka.pl istnieje od prawie 10 lat. Przez ten czas, artykuł po artykule, powstało ogromne kompendium wiedzy na temat chorób nowotworowych. To strona skierowana nie tylko do chorych, ale też ich rodziny, przyjaciół, opiekunów, lekarzy oraz studentów. Zwrotnikraka.pl składa się z kilku obszernych zakładek, w których znajdziesz informacje o:

  • objawach raka,

  • profilaktyce,

  • metodach leczenia chorób nowotworowych, w tym chemioterapii, radioterapii, hormonoterapii, terapii celowanej, metodach leczenia niekonwencjonalnego,

  • prowadzeniu ciąży przy współistniejącej chorobie nowotworowej,

  • diagnostyce,

  • warsztatach, konferencjach i kampaniach związanych ze światem onkologii,

  • diecie, żywieniu i działaniach wspomagających.

Walka z rakiem to ogromne obciążenie psychiczne. Dlatego dużą uwagę poświęcamy też psychoonkologii, której celem jest wsparcie psychiczne dla osób cierpiących na choroby nowotworowe. Warto zajrzeć między innymi do zakładki „Wsparcie”, gdzie znajdują się historie pacjentów onkologicznych, które niosą nadzieję – komentuje Jarosław Gośliński, redaktor naczelny zwrotnikraka.pl.

Portal onkologiczny – objawy, leczenie, wsparcie psychiczne

Zwrotnikraka.pl niesie nie tylko wartość informacyjną, ale też buduje społeczność. Udostępniamy forum, na którym można zadawać pytania, dzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami oraz szukać odpowiedzi na nurtujące zagadnienia.Wiemy, jak ważne jest wsparcie i wzajemne zrozumienie – na stronie internetowej Zwrotnikraka.pl każdy może zasięgnąć rady.

Baza wiedzy z tego portalu onkologicznego jest oparta na współpracy z lekarzami, dzięki czemu masz pewność, że korzystasz z wiarygodnych źródeł. Zwrotnikraka.pl może stanowić solidne wsparcie w trakcie leczenia nowotworu. Działamy zgodnie z konsekwentnym przedstawianiem rzetelnych faktów (tzw. medycyna oparta na faktach).

Poruszamy wszystkie tematy związane z onkologią. Na stronie nie brakuje informacji również o niekonwencjonalnych metodach leczenia chorób nowotworowych, które często interesują chorych na raka. Z tego powodu warto odwiedzić portal o nowotworach zwrotnikraka.pl, czyli największy w sieci polski serwis poświęcony tematyce onkologicznej.

[Głosów: 1 Średnia: 5]
Poprzedni artykułMust have w garderobie – jakie ubrania powinniśmy mieć zawsze pod ręką?
Następny artykułBezpieczna i przyjemna kąpiel dziecka z wyjątkowymi kosmetykami

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj