Niewygodna, zła jakościowo piżama potrafi zepsuć niejedną noc. Jeszcze gorzej, gdy wydamy na nią dużo pieniędzy. Jak temu zapobiec? Wystarczy wiedzieć, gdzie kupować piżamy, aby nie rozczarować się jakością. Przygotowaliśmy kilka wskazówek.

Online czy na miejscu?

Podstawowym pytaniem jest: lepiej kupić piżamę online czy w sklepie stacjonarnym?

Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Sklepy stacjonarne pozornie wydają się lepsze, bo można zawsze dotknąć piżamy i nawet ją przymierzyć. To duże zabezpieczenie przed zrobieniem nieudanego zakupu. Z drugiej jednak strony piżamy w sklepach stacjonarnych są zwykle droższe, a asortyment mocno ograniczony. Dlatego też trudno jednoznacznie powiedzieć, czy lepszym rozwiązaniem są zakupy online czy offline.

Warto zwrócić natomiast uwagę na rozwiązanie pośrednie. Coraz więcej sklepów oferuje zrobienie zakupu online z opcją przymiarki w sklepie stacjonarnym. Z takiej opcji można skorzystać np. robiąc zakupy na missisleepy.pl. W ten sposób kupisz piżamę w dobrej cenie, ale zyskasz też możliwość zobaczenia jej i przymiarki bez zbędnego odsyłania.

Kupowanie piżamy – na to zwróć uwagę

Wybierając miejsce zakupu piżamy, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Jeśli będziesz o nich pamiętać, nie rozczarujesz się.

Oferta – dobrze, aby sklep miał dużą ofertę. Powinna być rozbudowana nie tylko o piżamy, ale również o bieliznę. Zwróć uwagę na to, czy asortyment jest przeznaczony tylko dla dorosłych lub np. tylko dla kobiet. Zwykle większym zaufaniem można obdarzyć sklepy, które mają szeroki asortyment dla każdego (w tym dzieci).

Polscy producenci – jednym ze sposobów na uniknięcie rozczarowania jest kupowanie piżam od polskich producentów. Jeśli sklep współpracuje z polskimi markami, raczej nie musisz się niczego obawiać.

Ceny – nie należy wybierać ani sklepów z bardzo niskimi cenami, ani z wysokimi. W obu przypadkach można się obawiać nieudanego zakupu. Zwykle najlepszym wyborem są sklepy z cenami ze średniej półki.

Opinie – przed zrobieniem zakupu zawsze warto sprawdzić opinie o danym miejscu. W dobie internetu jest to bardzo proste, więc na szczęście nie musisz poświęcać długich godzin na znalezienie rekomendacji sklepu. W większości przypadków wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę sklepu.

[Głosów: 0 Średnia: 0]
Poprzedni artykułPsychoterapia online – co warto wiedzieć?
Następny artykułZioła na odchudzanie – zrzuć zbędne kilogramy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj