Lifting twarzy bez skalpela – najlepsze zabiegi odmładzające

0

Procesu starzenia się skóry nie da się zatrzymać, da się jednak zatrzymać jego postępujące oznaki. Wiotkość, brak jędrności, utrata gęstości – medycyna estetyczna zna na nie sposób. Lifting bez skalpela to nowoczesny zabieg odmładzający, który do uzyskania oczekiwanych efektów nie potrzebuje ingerencji chirurgicznej, narkozy ani długiej rekonwalescencji. To zabieg oparty na nowoczesnych technologiach – falach radiowych, HIFU, promieniowaniu podczerwonym – który wykonasz w 30 minut, a jego efektami będziesz cieszyć się przez długi czas. Lifting bez skalpela, Twoja skóra to pokocha!

Ultradźwiękowy lifting bez skalpela – HIFU

HIFU to technologia oparta na wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej, której terapeutyczne działanie przenika do głębszych warstwy skóry. Wiązka skoncentrowanych ultradźwięków jest precyzyjnie wymierzona w skórę, oddziałując na 3 poziomach – skórę właściwą, warstwę lipidową oraz powięzi mięśniowe, inicjując proces termokoagulacji. HIFU pobudzają skórę do naturalnej regeneracji. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Pozostawiają twarz lub ciało napięte, uelastycznione i wyraźnie odmłodzone, bez naruszania ciągłości naskórka, bez bólu, bez rekonwalescencji.

Technologia HIFU to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi medycyny estetycznej. Obecnie rekordy popularności biją zabiegi odmładzające Ultraformer III i SonoQueen (lifting okolicy oka), które przynoszą efekty niemal tak dobre, jak zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. To prawdziwe liftingi bez skalpela, których główną zaletą jest to, że odmładzają skórę poprzez odbudowę i naturalną regenerację. Pobudzona działaniem ultradźwięków restrukturyzacja kolagenu, daje szybko zauważyć się w postaci zwiększonego napięcia, uniesienia tkanek, wygładzenia zmarszczek i poprawienia kondycji skóry. Najlepsze opinie HIFU wystawiają sami pacjenci, których zadowolone grono stale się powiększa – mówi dr Krzysztof Miracki, lekarz medycyny estetycznej z Kliniki Miracki w Warszawie.

Cena liftingu bez skalpela w technologii HIFU ustalana jest w zależności od obszaru zabiegowego. Przykładowo zabieg odmładzający Ultraformer III na czoło to koszt około 1 500 zł, natomiast za odmładzanie oczu SonoQueen trzeba zapłacić powyżej 3 500 zł.

HIFU to bardzo popularny sposób na na delikatne zliftingowanie twarzy z efektem silnego ujędrnienia i regeneracji. To zabieg lunchowy, który trwa krótko i przynosi rewelacyjne efekty.

Nieinwazyjny termolifting Zaffiro

Termolifting Zaffiro to kolejny przełomowy sposób na odmłodzenie skóry. To lifting bez skalpela oparty na działaniu światła podczerwonego IR połączonego z wodnym peelingiem. Waterpeeling pozwala oczyścić skórę i przygotować ją na terapię podczerwienią. Promienie IR podgrzewają głębokie warstwy skóry właściwej. Pod wpływem wysokiej temperatury (do 65 stopni C) włókna kolagenowo-elastynowe kurczą się i wzmacniają, co przynosi natychmiastowy efekt napięcia i uelastycznienia. Ponadto podczerwień pobudza fibroblasty odpowiedzialne za produkcję nowego kolagenu. To sprawia, że odmładzanie twarzy bez skalpela Zaffiro daje podwójny efekt. Pierwszy, związany z poprawą napięcia skóry, widoczny jest od razu po zabiegu. Drugi, wynikający z biorewitalizacji, pojawia się po upływie około 3 miesięcy i jest narastający.

Wiele profesjonalnych klinik medycyny estetycznej oferuje termolifting Zaffiro przede wszystkim dlatego, że jest to małoinwazyjny, ale bardzo skuteczny zabieg odmładzający o precyzyjnym, dogłębnym i długotrwałym działaniu. Regularna cena liftingu twarzy bez skalpela w Klinice Miracki wynosi około 800 – 1 000 zł (nie uwzględniając aktualnych promocji). To zabieg bankietowy, po którym od razu można wrócić do codzienności, ciesząc się z uzyskanych efektów i czekając na dalszą poprawę.

Endodermalny lifting bez skalpela – Attiva

Zdaniem ekspertów z Kliniki Miracki lifting bez skalpela Attiva to jedno z nowszych i najbardziej skutecznych rozwiązań na problemy starzejącej się skóry. To metoda liftingu, która pozwala uzyskać spektakularny efekt odmłodzenia, ujędrnienia i wymodelowania sylwetki w sposób bardzo bezpieczny i relatywnie mało inwazyjny. Endodermalny lifting bez skalpela to wewnętrzny lifting skóry, podczas którego za pomocą cienkich kaniul wysyłane są podskórnie fale radiowe, prowadzące do podgrzania tkanek (od 40 do 70 stopni C). W efekcie działania ciepła zwłókniałe włókna kolagenowe ulegają rozbiciu, a te rozciągnięte pod wpływem czasu kurczą się, przynosząc tak jak przy termoliftingu natychmiastową poprawę napięcia. Ponadto działanie fal radiowych aktywuje proces naturalnej lipolizy (redukcji tkanki tłuszczowej) i obkurczenia tkanek, dzięki czemu wyszczupla się podwójny podbródek i chomiczki na policzkach.

Endodermalny lifting bez skalpela Attiva to rozwiązanie wszechstronne, które pozwala zadbać o siebie wyjątkowo skutecznie i co ważne bezpiecznie – przekonuje dr Miracki. To nie tylko zabieg odmładzający, ale również modelujący. Można wykonywać go na różnych obszarach ciała – w okolicy oczu, na brzuchu, w strefach intymnych – eliminując nadmierną tkankę tłuszczową i wiotkość skóry, ale też szpecące ją blizny i rozstępy. Terapia falami radiowymi to doskonała alternatywa dla bardziej inwazyjnych metod, która podobnie, jak wcześniej opisane metody liftingu bez skalpela, zastępują je z dużym powodzeniem.

Nie jest to wprawdzie zabieg lunchowy, ale na tyle nieinwazyjny, że już w kilka dni po zabiegu wraca się do pracy i codziennych obowiązków. Pierwsze efekty liftingu pojawiają od razu, a pełna poprawa stopniowo narasta po kilku miesiącach i utrzymuje się przez długi czas, nawet do 3 lat. Cena zabiegu Attiva zaczyna się od 4 000 zł.

Lifting twarzy bez skalpela w Warszawie można wykonać w Klinice Miracki, specjalizującej się w laseroterapii i promującej niechirurgiczne zabiegi odmładzające i modelujące sylwetkę. Aby dowiedzieć się więcej, przejdź na stronę: https://klinikamiracki.pl/

[Głosów: 1 Średnia: 5]
Poprzedni artykułPerfumy – jak odróżnić oryginał od podróbki? Kilka przydatnych wskazówek
Następny artykułDlaczego warto kupować meble przez internet?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj